Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2oo6

17. 12. 2006

Obrazek

Tady jsou napsané soutěže kterých jsme se zůčastnili v roce 2006. Ne všechny jsou napsané v dobré datum je to jen odhadem.

Rok 2oo6

Poslední soutěž byla dne 2.12.2006 v Lukavci(Mikulašská Soutěž)-bylo zde hodně družstev.My jsme startovali někdy kolem 24 místa,útok se nám zdařil za 43 vteřin(pouze přibližně).Nešlo nám o vítězství ale jen se pobavit.

Noční Soutěž Bohuslavice-K téhle soutěži vám já ze svých slov nic neřeknu, protožě jsem tam zrovna nebyla ale určo vám něco zjistím.

9.9.2006 HS Studénka ( Zatáčka) -To bylo přesně na můj svátek =).Soutěž se vydařila,bylo pěkné počasí .Útok se nám nevydařil z důvodu toho že nám koš spadl do kádě dřív než měl =D.Nám to ovšem nevadilo užili jsme si aspoň zbytek soutěže.

19.8.2006 HS Bravinné-Po dlouhé době se u nás konala HS,počasí nám jako vždy přálo.Družstev tu bylo mnoho.Byly zde malé problémy jako např.s cisternou která nám dovážela vodu,někteří byli už nervní kde je ale přijela no..=)Jako první zahájili soutěž samo že naše domácí družstvo Muži Bravinné,start se jim povedl perfektně akorát museli startovat znova kvůli technické chybě v časomíře.Nám Ženám se útok povedl taktéž,získaly jsme 4.místo.Večer se konal Hasičský Karneval.

Pořadí: 1.místo-M-Lukavec 1.místo-Ž-Březová(pouze odhad)

2.místo

3.místo

4.místo-Ž-Bravinné

( Další umístění snad zjistím a dopíšu co nejdříve )

5.8.2006 HS Gručovice-vůbec si na tuhle soutěž nepamatuji =Dtakže dodám později ;).

29.7.2006 HS Studénka-Útoky se vydařily všem dobře,bylo,sice pár N ale to vůbec myslím že nevadí.Počasí nám tehdy nijak moc nepřálo protože pršelo a byla celkem zima.

22.7.2006 HS Velké Albrechtice,Leskovec-Tyto 2 HSoutěže byly ve stejný den jak jste si už jistě všimli.Počasí nám skoro jako vždy přálo i nadále.Útok ve V.Albrechticích se nám moc nepovedl ale nedostali jsme N,sbalili jsme si věci a jeli jsme se podívat ještě do Leskovce,tam se nám už útok vydařil hooodně dobře,vše šlo tak jak má jít,si ze začátku měly holky útočnice problém s uspořádáním základny ale zvládly to perfektně !!! Umístily jsme se někde kolem 10.místa což bylo pro nás milá věc.

?.??.2006 HS Jílovec-Newim kdy se konala ale nevydařila se hlavně nám =(Ženy ani Muži,dostali jsme N.Jinak počasí přálo.

Soutěží bylo samožřejmě více ale netuším vůbec jaké a kdy.Rok 2007 si rčitě budu značit ať máte aspoň trochu přehled.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář